Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

Destekten Yoksun Kalma Tazminatı Hesaplama Bekar


Destekten Yoksun Kalma Tazminat Hesaplama Nedir?

Destekten yoksun kalma tazminatı hesaplamak için trafik veya iş kazası sonucu enaz bir kişinin vefat ile sonuçlanan kazalardan dolayı oluşan tazminat türüne destekten yoksun kalma tazminatı olarak isimlendirilmektedir.

Destekten yoksun kalma tazminatı ister trafik kazası, ister iş kazası olsun her iki kaza sonunda vefat edenin medeni durumu yani evli veya bekar olma durumuna göre aile bireyleri tazminat alacaklardır.


Destek Yoksun Kalma Tazminat Hesaplama - Evli

Trafik veya iş kazası sonucu vefat bir kişin evli olma durumunda maddi tazmianatı alacak kişiler veaft edenin eşi, çocukları(belli bir yaşa kadar), anne ve babası ilk etapta maddi tazminat alacak kişilerdir. Manevi tazminat için aile veya aile dışından da manevi tazminat alma durumu olabilir yanlız bu mahkemenin taktir yetkisidir.

Destekten yoksun kalma tazminatı hesaplama evli bir kişinin tazminatının hesaplanması tıklayarak talep edilen bilgileri bize iletebilirsiniz.

Destekten yoksun kalma tazminatı evli bir kişi için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz tazminat hesaplama konusunda yardımıcı olalım.


Destek Yoksun Kalma Tazminat Hesaplama - Bekar

Trafik veya iş kazası sonucu vefat bir kişin evli olma durumunda maddi tazmianatı alacak kişiler anne ve babası ilk etapta maddi tazminat alacak kişilerdir. Manevi tazminat için aile veya aile dışından da manevi tazminat alma durumu olabilir yanlız bu mahkemenin taktir yetkisidir.

Destekten yoksun kalma tazminatı hesaplama için aşağıda sizden talep edilen bilgileri biliyorsanız lütfen formu doldurun.

Destekten yoksun kalma tazminatı hesaplama için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz size tazminat hesaplama konusunda yardımıcı olalım.


DESTEKTEN YOKSUN KALMA TAZMİNATI HESAPLAMA İÇİN GEREKLİ BİLGİLER(Kaza Geçirenin(Müteveffa)

(iletişim İçin)

(Örnek Kullanım : 01.01.1990)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Örnek Kullanım : 01.01.2017)

(Kazada Haklılık Oranını Yazınız Örnek : 100 veya 70 gibi)

(Kaza Tarihinde Bir Maaşı Yoksa Boş Bırakın)

(Daha Hızlı Dönüş İçin Seçiniz Lütfen)

(Annesi Hayatta İse Lütfen Giriniz Örnek Kullanım : 01.01.2000)

(Babası Hayatta İse Lütfen Giriniz Örnek Kullanım : 01.01.2000)

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap