Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

TRAFİK KAZASI TAZMİNAT HESAPLAMA TABLOSU


Trafik kazası tazminat hesaplama tablosu nelerdir?

Trafik kazası hesaplama tablosu hesaplanan tazminatın aktif ve pasif dönem gelirlerin yıllık gelir kazançları olarak söyleyebiliriz. Trafik kazası hesaplaması doğru hesaplama yöntemi ve doğru yaşam tablosu kullanılarak yapılması büyük önem taşımaktadır. Doğru hesaplanmayan tazminat ile para kaybınız çok olacaktır.

Trafik kazası tazminat hesaplama tablosu temel olarak 2 gruba ayrılarabilir. Birincisi Progresift Rant hesaplama yöntemi kullanılarak pmf-1931 yaşam tablosu kullanılarak aktif ve pasif dönem için gelir tabloların hazırlanması. İkinci olarak Aktüeryal hesaplama yöntemi kullanılarak trh-2010 yaşam tablosu kullanılarak aktif ve pasif dönem için gelir tabloların hazırlanması.


Trafik kazası tazminat hesaplama Tablosu Trh-2010

Trafik kazası tazminat hesaplamasında kullanılan trh-2010 yaşam tablosu ile aktüeryal hesaplama yöntemi ile kişin alacağı maddi tazminatı irat katsayısı ile hesaplanılmaktadır.

Tazminat hesaplama tablosunda aktif ve pasif dönemler kullanılmaktadır. Resimde gösterilen kişin emekli olmadan asgari ücret ile aktif dönem geliri ile kişinin dönemsel maddi tazminatı yıllara göre gösterilmektedir.

trafik kazası hesaplama tablosu trh-2010

Tazminat hesaplama tablosunda pasif dönem ile resimde gösterilen kişin emekli olmadan asgari ücret ile pasif dönem geliri ile kişinin dönemsel maddi tazminatı yıllara göre gösterilmektedir.

trafik kazası hesaplama tablosu pasif trh-2010


Trafik kazası tazminat hesaplama Tablosu Pmf-1931

Trafik kazası tazminat hesaplamasında kullanılan pmf-1931 yaşam tablosu ile progresift rant hesaplama yöntemi ile kişin alacağı maddi tazminatı %10 arttırım ve %10 azaltım ile maddi tazminat hesaplanılmaktadır.

Tazminat hesaplama tablosunda aktif ve pasif dönemler kullanılmaktadır. Resimde gösterilen kişin emekli olmadan asgari ücret ile aktif dönem geliri ile kişinin dönemsel maddi tazminatı yıllara göre gösterilmektedir.

trafik kazası hesaplama pmf-1931 aktif

Pmf-1931 yaşam tablosu kullanılarak tazminat hesaplama tablosunda pasif dönem ile resimde gösterilen kişin emekli olmadan asgari ücret ile pasif dönem geliri ile kişinin dönemsel maddi tazminatı yıllara göre gösterilmektedir.

trafik kazası hesaplama pmf-1931 aktif


Trafik Kazası Tazminat Hesaplama Yaralanma Tablosu

Trafik sigortası tazminat hesaplaması kaza sonucu yaralanma durumunda öncelikle tazminatınız hesaplanması için kusur durumunuz,maluliyet oranınız, yaşınız, maaşınız gibi bilgilerin doğru bir şekilde belirlendikten sonra doğru hesaplama ve yaşam tabloları ile maddi tazminatınız hesaplanabilir.

Anayasa mahkemesinin özellikle trafik kazası tazminat hesaplanması konusunda Pmf-1931 yaşam tablosunu kabul edildiği için bu hesaplama aktüerinden talep ediniz.

Trafik kazası yaralanma tazminatı hesaplama için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız veya kaza yeni olduysa lütfen bizimle iletişime geçiniz size tazminat hesaplama konusunda yardımıcı olalım.

Aktüer Rapor ücretlendirmesi için tıklaya bilirsiniz.

Aktüer Rapor Hesaplama için tıklaya bilirsiniz. Bilgiler tarafımıza iletildikten sonra aynı gün içinde raporu e-mail veya whatsApp'tan gönderiyoruz.

Rapor hazırlanma aşamasında özel durumlarda hızlandırılabilir veya ihtiyaç noktasında sizden WhatsApp veya mail ortamında yazışmalar yapılabilir. Daha detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap