Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

İŞ KAZASI TAZMİNAT HESAPLAMA YARALANMA


İş Kazası Tazminat Hesaplama Nedir?

İş kazası tazminat hesaplama iş yerinde veya iş ile ilgili herhangi bir durumda oluşan kazalardan dolayı yaralanma veya ölüm durumunda oluşan tazminata verilen isim olarak diyebiliriz. İş kazası tazminat ile ilgili yaralanma-kırık veya ölüm durumlarında hak kazanılan bir tazminat biçimide söylenebilir. İş kazası yaralanma veya ölüm durumunda tazminat hesaplama?


İş Kazası Tazminat Hesaplama Ölüm

İş kazası tazminat hesaplama ölüm, vefat veya destekten yoksun kalma gibi isimler verilmektedir. İş Kazası sonucu ölüm durumunda vefat eden kişi evli ise vefat edenin eşi,çocukları,anne ve babası maddi tazminat alacaklardır. Hesaplama için tıklayın.

İş kazası tazminat hesaplama ölüm, vefat veya destekten yoksun kalma gibi isimler verilmektedir. İş Kazası sonucu ölüm durumunda vefat eden kişi bekar ise vefat edenin anne ve babası maddi tazminat alacaklardır. Hesaplama için tıklayın.


İş Kazası Tazminat Hesaplama Yaralanma?

İş kazası tazminat hesaplama yaralanma durumunda kişinin kendisi kaza sonunda herhangi bir kırık,çıkık,ameliyet gibi durumlar var ise kişinin kendisi hastaneden alacağı heyet raporundaki maluliyet oranına göre kazazede için hesaplanan maddi tazminatır.

İş Kazasından sonra alacağınız tazminat nekadar olur diye düşünüp maluliyet,kusur gibi bilgileri bilmiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

İş kazası tazminat hesaplaması için aşağıda formda istenilen bilgileri biliyorsanız formu doldurunuz.


İŞ KAZASI TAZMİNAT HESAPLAMA YARALANMA İÇİN GEREKLİ ALANLAR(Kaza Geçirenin)

(İletişim İçin)

(Örnek Kullanım : 01.01.1990)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Örnek Kullanım : 01.01.2017)

(Belli değilse Boş Bırakın)

(Olay Olduğunda Siz Yüzde Kaç Haklıydınız Belli Değilse Boş Bırakın)

(Kaza Tarihinde Bir Maaşınız Yoksa Boş Bırakın)

(Daha Hızlı Dönüş İçin Seçiniz Lütfen)

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap