Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

TAZMİNAT HESAPLAMA TRAFİK KAZASI


Tazminat Hesaplama Trafik Kazası Nedir?

Tazminat hesaplama trafik kazası kısaca anlatmak gerekirse trafik kazası sonucu yaralanma veya ölüm durumunda trafik kazasına bağlı olarak hesaplama yöntemleri ve yaşam tablolarını kullanarak maddi tazminat hesaplamasıdır. Daha kısa anlatmak gerekirse trafik kazası sonucu yaralanam veya ölüm durumunda sigorta şirketinden alıcanak tazminatın hesaplaması. Asıl Sorulması gereken soru alacağınız tazminat parası doğru hesaplandı mı?


Trafik Kazası Tazminat Hesaplama Doğru Hesaplandı Mı?

Trafik kazası tazminat hesaplama yani alınacak paranın doğru hesaplanması bu mağduriyetin en önemli noktası. Bu soruyu özelikle sormamızın nedeni yapılan hesaplamaların resmi gazete ve anayasa mahkemesi iptal kararlarına uymadığını gördüğümüz için özellikle soruyoruz.

Vefat eden kişi bekar ise yine doğru hesaplama kuralları ve yaşam tabloları belirlenerek geride kalan Anne ve Baba için maddi tazminat alması gerekmektedir. Manevi tazminat ayırca alınabilir.

Tazminat Hesaplama Trafik Kazası Ölümlü-Destekten yoksun kalma evli bir kişinin tazminatının hesaplanması için tıklayarak talep edilen bilgileri bize iletebilirsiniz.

Tazminat Hesaplama Trafik Kazası Ölümlü-Destekten Yoksun Kalma bekar bir kişinin tazminatının hesaplanması için tıklayarak talep edilen bilgileri bize iletebilirsiniz.

Tazminat hesaplama trafik kazası kazasıdan sonra alınacak maddi tazminat için Anayasa mahkemesi ve Resmi gazete kuralları gözetilerek hesaplamalarımızı yapmaktayız.


Tazminat Hesaplama Trafik Kazası Yaralanma Durumunda

Tazminat hesaplama trafik kazası sonucu yaralanma ile gerekli ise bunun için bazı bilgilerin net olması daha doğru sonuçlar verecektir. Maluliyet oranı yani hastaneden alınan kalıcı hasar oranı, kusur durumu yani kazaya karışan kişiler kaza tespit ile tutulan kusur durumu, ayrıca yaralanan kişinin yaşı, net maaşı, evlilik durumu gibi bilgilerde önem taşımaktadır.

Belkide sizin elinizde olmayan hesaplamanın doğru yapılması çok daha büyük önemlidir. Hesaplama mutlaka aktüer uzmanı tarafından yapılmalı Anayasa mahkesi iptalleri ve Resmi gazete takip edilerek yapılmalıdır.

Trafik kazası yaralanma tazminatı hesaplama için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız veya kaza yeni olduysa lütfen bizimle iletişime geçiniz size tazminat hesaplama konusunda yardımıcı olalım.


TAZMİNAT HESAPLAMA TRAFİK KAZASI İÇİN GEREKLİ BİLGİLER(Kaza Geçirenin)

(İletişim İçin)

(Örnek Kullanım : 01.01.1990)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Örnek Kullanım : 01.01.2017)

(Belli değilse Boş Bırakın)

(Olay Olduğunda Siz Yüzde Kaç Haklıydınız Belli Değilse Boş Bırakın)

(Kaza Tarihinde Bir Maaşınız Yoksa Boş Bırakın)

(Daha Hızlı Dönüş İçin Seçiniz Lütfen)

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap