Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

TRAFİK KAZASI YARALANMA AKTÜERYAL HESAPLAMA-ÖZER RAPOR


Trafik kazası yaralanma aktüeryal hesaplama

Trafik kazası yaralanma tazminatında aktüeryal hesaplama ile hakedilen tazminatı doğru kurallar ve güncel bilgiler ile yapmak çok önemli. Anayasa mahkemesinin iptal kararında trafik kazaları ile yaptığı değişiklik ile hala sonuçlanmamış maddi tazminat dosyalarında trh-2010 yaşam tablosu yerine pmf-1931 kullanılması maddi tazminatlarında %10 - %25'e kadar dosyanın durumuna göre çok ciddi maddi tazminat miktarlarında fark ediyor.

Trafik kazası sonucu yaralanma ile sadece hesaplama yönteminde değişiklik yapılmadı. Yine aynı anayasa iptal kararında maluliyet oranın belirlenmesinde yöntem değişikliğine gidilerek yine sonuçlanmamış dosyalarda yeniden heyet raporu alarak daha önce alınan maluliyet oranına göre %5-%10 oranında artış olabilir. Artışın olması demek maddi tazminat dosyalarında çok çok ciddi farklar olacaktır eskiye nazaran.

2021 ile asgari ücretlere yapılan artış ile birlikte maddi tazminat dosyalarınızı saydıklarımız değişiklilere ek olarak 2021 asgari ücerete göre yeniden düzenlenmesi ile maddi tazminat dosyalarınızı 2'ye bile katlanabildiğini göreceksiniz.Trafik kazası yaralanma maddi tazminatta neden farklı raporlar hazırlıyoruz?

3 farklı rapor 1.özet rapor, 2.detaylı rapor, 3.aktüer imzalı uzman görüşü mutaalası raporları ile trafik kazası yaralanma maddi tazminatlarında süreçin başından sonuna kadar ihtiyaca göre hazırlanmış raporlardır. Hazırlanan her rapor özenle hazırlanarak güncel kurallara aktüer uzmanımız tarafından titizlikle hazırlanıp kontrol edilmektedir.

Özet rapor, Detaylı rapor veya aktüer imzalı uzman görüşü raporlarımızda aynı dosyada aynı sonuçlar çıkar ama her raporun dosyanın hangi aşamasında size katacağı katkı çok önemli.Trafik kazası yaralanma maddi tazminatta özet rapor nedir?

Ne kadar tazminat alırım, ne çıkar tazminat, tazminat çıkar mı çıkarsa ne çıkar, ortalama bir hesap, komşumuzda aynı kırık ile 100 bin aldı biz alırmıyız... gibi sorularla net çözüm özet rapor maliyeti az, hızlı hazırlanır ve heme gönderilir. Bu raporu nerde kullanmalısınız; mağdura bilgi vermek için, dosyada zarar etmemek için, arabulucu teklifi doğru mu sorusuna cevap aramak için....

Bu raporu nerde kullanmalısınız; mağdura bilgi vermek için, dosyada zarar etmemek için, arabulucu teklifi doğru mu sorusuna cevap aramak için....

Bu raporu nerde kullanmamalısınız; sigorta şirketine göndermemelisiniz, tahkime sunmamalısınız, arabulucuda kullanmamalısınız... Özet rapor yerine kesinlikle detaylı rapor veya aktüer imzalı uzman görüşü raporu kullanmanızı öneririz sonuçlar sizi mutlu edecektir.

Özet rapor örneğini incelemek için tıklayın.

Detaylı rapor örneğini incelemek için tıklayın.

Aktüer imzalı uzman görüşü rapor örneğini incelemek için tıklayın.


tTRAFİK KAZASI YARALANMA GÜNCEL HESAPLAMA(Kaza Geçirenin)

(İletişim İçin)

(Örnek Kullanım : 01.01.1990)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Örnek Kullanım : 01.01.2017)

(Belli değilse Boş Bırakın)

(Olay Olduğunda Siz Yüzde Kaç Haklıydınız Belli Değilse Boş Bırakın)

(Kaza Tarihinde Bir Maaşınız Yoksa Boş Bırakın)

(Daha Hızlı Dönüş İçin Seçiniz Lütfen)

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap