Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

TRAFİK SİGORTASI TAZMİNAT HESAPLAMASI


Trafik Sigortası Tazminat Hesaplaması Nedir?

Trafik sigortası tazminat hesaplaması trafik kazası sonucu yaralanma veya ölüm durumunda yaralanan kişinin veya vefat edenin yakınlarına ödenecek miktarı belirleyen aktüeryal hesaplama formülleridir.

Trafik sigorta tazminat hesaplamasının doğru bir şekilde işin uzmanları tarafından yapılmalıdır aksi halde alınan tazminattan çok ciddi paralar zarar edebilir ve bundan haberiniz bile olmayabilir. Hesaplayan kişilerin mutlaka resmi gazete ve anayasa mahkemesi kararlarını yakınen takip etmelidir.

Trafik sigortası tazminat hesaplaması iki türlü yapılmaktadır. Birincisi aktüeryal yöntem dediğimiz 1.8 teknik faiz ile Trh-2010 yaşam tablosu kullanılarak yapılmaktadır. İkinci olarak Progresif Rant hesaplama yöntemi ile %10 arttırım ve %10 Azaltım ile Pmf-1931 yaşam tablosu kullanılarak yapılmaktadır. Anayasa mahkemesinin iptal kararı ile yapılan hesaplamalar doğru yöntemler kullanılarak yapılmalı aksi yönde ciddi sigorta tazminat paraları kaybede bilirsiniz.


Trafik Sigortası Tazminat Hesaplaması Ölüm Durumunda

Trafik kazası ölüm ile sonuçlandığında trafik sigorta tazminatının hesaplanması iki durumda gerçekleşmektedir. Vefat eden kişi evli ise doğru hesaplama kuralları ve yaşam tabloları belirlenerek geride kalan Eş,Çocuklar,Anne ve Babanın maddi tazminat alması gerekmektedir.

Vefat eden kişi bekar ise yine doğru hesaplama kuralları ve yaşam tabloları belirlenerek geride kalan Anne ve Baba için maddi tazminat alması gerekmektedir. Manevi tazminat ayırca alınabilir.

Trafik sigortası tazminat hesaplaması Ölümlü-Destekten yoksun kalma evli bir kişinin tazminatının hesaplanması için tıklayarak talep edilen bilgileri bize iletebilirsiniz.

Trafik sigortası tazminat hesaplaması Ölümlü-Destekten Yoksun Kalma bekar bir kişinin tazminatının hesaplanması için tıklayarak talep edilen bilgileri bize iletebilirsiniz.

Trafik sigortası tazminat hesaplaması ölüm durumunda için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız veya kaza yeni olduysa lütfen bizimle iletişime geçiniz size tazminat hesaplama konusunda yardımıcı olalım.


Trafik Sigortası Tazminat Hesaplaması Yaralanma Durumunda

Trafik sigortası tazminat hesaplaması kaza sonucu yaralanma durumunda öncelikle tazminatınız hesaplanması için kusur durumunuz,maluliyet oranınız, yaşınız, maaşınız gibi bilgilerin doğru bir şekilde belirlendikten sonra doğru hesaplama ve yaşam tabloları ile maddi tazminatınız hesaplanabilir.

Anayasa mahkemesinin özellikle trafik kazası tazminat hesaplanması konusunda Pmf-1931 yaşam tablosunu kabul edildiği için bu hesaplama aktüerinden talep ediniz.

Trafik kazası yaralanma tazminatı hesaplama için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız veya kaza yeni olduysa lütfen bizimle iletişime geçiniz size tazminat hesaplama konusunda yardımıcı olalım.


TRAFİK KAZASI TAZMİNAT HESAPLAMA GEREKLİ BİLGİLER(Kaza Geçirenin)

(İletişim İçin)

(Örnek Kullanım : 01.01.1990)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Örnek Kullanım : 01.01.2017)

(Belli değilse Boş Bırakın)

(Olay Olduğunda Siz Yüzde Kaç Haklıydınız Belli Değilse Boş Bırakın)

(Kaza Tarihinde Bir Maaşınız Yoksa Boş Bırakın)

(Daha Hızlı Dönüş İçin Seçiniz Lütfen)

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap