Tazminat Talep
WhatsApp İletişim

2021 ASGARİ ÜCRET TRAFİK KAZASI TAZMİNAT HESAPLA


2021 Asgari Ücret Trafik Kazası Tazminat Hesapla

2021 Asgari ücret trafik kazası tazminat hesaplaması neden önemli asgari ücrete yapılan zam ile birlikte sigorta şirketleri veya alınacak trafik kazaları tazminatlarında ciddi bir artış oldu. Yeniden hesaplama neden önemli diye düşünecek olursak 2020 bekar bir kişinin asgari maaşı 2.324,71 TL'iken 2021 bekar bir kişinin asgari maaşı 2.825,90 TL arada ciddi bir fark var bunu göz önüne alırsak trafik kazalarında alınacak maddi tazminatlarda çok çok ciddi bir artış olacaktır.

2021 asgari ücret trafik kazası tazminat hesapla

Trafik kazası sonucu yaralanma veya vefat durumları fark etmeksizin alınacak maddi tazminatınız dosyanız sonuçlanmamış ise asgariden farklı bir maaşınız yok ise 2021 asgari maaşa göre yeniden hesaplatmanızda çok kazançlı çıkacaksınız.

2021 yeni asgari ücret maaşı ile trafik kazası tazminatınız için kaza tarihinin bir önemi olmadığını tekrar belirtmek isterim. Trafik kazası tazminatınızı mahkeme karıyla almamışsanız aradaki tazminat farkını alabilirsiniz.

2020 ve 2021 arasında maaş farkından dolayı trafik kazası yaralanma maddi tazminat miktarını bir örnek ile gösterelim. Aynı bilgileri kullanarak 2020 asgari ücret maaşı ile trafik kazası yaralanma maddi tazminat özet rapor örneği.

2020 asgari ücret trafik kazası yaralanma örnek rapor

2020 ve 2021 arasında maaş farkından dolayı trafik kazası yaralanma maddi tazminat miktarını bir örnek ile gösterelim. Aynı bilgileri kullanarak 2021 asgari ücret maaşı ile trafik kazası yaralanma maddi tazminat özet rapor örneği. Aradaki ciddi farkı görmektesiniz maluliyet oranın yükselmesiyle çok daha yüksek tazminatlar çıkacaktır.

2021 asgari ücret trafik kazası yaralanma örnek rapor2021 Asgari Ücret İle Trafik Kazası Tazminat Hesaplama İle Kazançlı Çıkacaksınız.

Trafik kazası tazminat hesabında bir işiniz olmasa bile endüşük asgari ücret üzerinden hesaplama yapıldığından 2020 ve 2021 asgari ücret arasındaki farktan dolayı, aynı bilgiler ile yapılan hesaplamalarda çok ciddi fark gözler önünde sizde kendi maddi tazminat dosyalarınızda sigorta şirketlerinden veya karşı taraftan hak edilen tazminatı güncel 2021 asgari ücret ile hesaplanmış rapor ile talep edip kazançlı çıkabilirsiniz.

Trafik kazası yaralanma tazminatı hesaplama için sizden talep edilen bilgileri bilmiyorsanız veya kaza yeni olduysa olası tazminat parası için bizimle iletişime geçiniz size tazminat parası konusunda yardımıcı olmaya çalışalım.


2021 ASGRARİ MAAŞ İLE GÜNCEL TRAFİK KAZASI TAZMİNAT HESAPLA(Kaza Geçirenin)

(İletişim İçin)

(Örnek Kullanım : 01.01.1990)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Lütfen Seçim Yapınız)

(Örnek Kullanım : 01.01.2017)

(Belli değilse Boş Bırakın)

(Olay Olduğunda Siz Yüzde Kaç Haklıydınız Belli Değilse Boş Bırakın)

(Kaza Tarihinde Bir Maaşınız Yoksa Boş Bırakın)

(Daha Hızlı Dönüş İçin Seçiniz Lütfen)

Tüm Hakları Saklıdır / 2017 - ∞ Tazminat Hesap